Online Eğitimler

Online eğitimler

Gençlerle ve yetişkinlerle yürütülen 8 haftalık farkındalık eğitimleri ile çeşitli başlıklarda yürütülen farkındalık atölyeleri, online olarak verilmektedir. 

 

Yetişkinler İçin 8 Haftalık Farkındalık Eğitimi:

Odaklanabilmek ve sakin kalabilmek, modern yaşamın en büyük zorlukları arasında yer alıyor. Aynı anda birden fazla işle ilgilenme alışkanlıklarımız yüzünden, tek bir işe odaklanabilmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Zihnimizin sürekli geçmiş ve gelecek arasında gidip gelmesi; mutsuzluk, gerginlik gibi içinden çıkamadığımız ruh hallerine girmemize sebep olur.

Tüm bunların karşısında yer alan farkındalık ise; dikkatimizi dışarıda olup bitenlerden içimize çevirip şimdiki ana odaklanmamıza ve olaylara verdiğimiz tepkileri fark edip dönüştürmemize yardımcı olur.

Yetişkin eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Gençler İçin 8 Haftalık Farkındalık eğitimi (12-18 yaş):

Gençlere sürekli “sakin” veya “dikkatli” olmalarını söylüyor, ancak bunu nasıl yapacaklarını öğretmiyoruz. Onlara erken yaşta stresle başa çıkma becerilerini öğretmek; ileride mutlu ve sağlıklı birer yetişkin olmalarına yardımcı olur.

Genç eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Farkındalık Atölyeleri:

8 haftalık farkındalık eğitimine katılmaya hazır olmayanlar veya zamanı uygun olmayanlar için hazırlanan bu atölyelerin temel amacı, katılımcıların farkındalık hakkında temel bilgileri edinmelerini ve farkındalık meditasyonunu gündelik hayatlarına katabilmelerini sağlamaktır. 

Farkındalık atölyeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Daha detaylı bilgi için, aşağıdaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz.