fbpx

Online Eğitimler

Online eğitimler

Gençlerle ve yetişkinlerle yürütülen 8 haftalık farkındalık programları ile çeşitli başlıklarda yürütülen farkındalık atölyeleri, online olarak verilmektedir. 

 

Yetişkinler İçin Farkındalık Programı:

Odaklanabilmek ve sakin kalabilmek, modern yaşamın en büyük zorlukları arasında yer alıyor. Aynı anda birden fazla işle ilgilenme alışkanlıklarımız yüzünden, tek bir işe odaklanabilmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Zihnimizin sürekli geçmiş ve gelecek arasında gidip gelmesi; mutsuzluk, gerginlik gibi içinden çıkamadığımız ruh hallerine girmemize sebep olur.

Tüm bunların karşısında yer alan farkındalık ise; dikkatimizi dışarıda olup bitenlerden içimize çevirip şimdiki ana odaklanmamıza ve olaylara verdiğimiz tepkileri fark edip dönüştürmemize yardımcı olur.

Yetişkin programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Gençlerle stres yönetimi programı (13-18 yaş):

Genç olmak gerçekten stresli olabilir. Stres belki de hayatının şu döneminde hissettiğin en yoğun his. Okulda, evde, arkadaş ortamlarında seni kaygılandıracak çeşitli durumlar yaşıyorsun. Kendi içsel gücünü ve dayanıklılığını bilinçli bir farkındalıkla açığa çıkarmaya ve yaşamının sorumluluğunu üstlenmeye hazırsan, bu program tam sana göre 😊

Genç programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Farkındalık Atölyeleri:

8 haftalık farkındalık eğitimine katılmaya hazır olmayanlar veya zamanı uygun olmayanlar için hazırlanan bu atölyelerin temel amacı, katılımcıların farkındalık hakkında temel bilgileri edinmelerini ve farkındalık meditasyonunu gündelik hayatlarına katabilmelerini sağlamaktır. 

Farkındalık atölyeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 🍀

 

Daha detaylı bilgi için, aşağıdaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz.